Holiday Inn

flower אודות החברה


מלונות אפריקה ישראל בע"מ

חברת "מלונות אפריקה ישראל בע"מ " הינה חלק מקבוצת 'אפריקה ישראל השקעות'.
החברה נוסדה בשנת 1992 ועוסקת בהפעלה וניהול של בתי מלון ושל אתרים תיירותיים בארץ ובעולם.
בישראל החברה הינה בעלת הזיכיון להפעלת מותגי קבוצת Intercontinental Hotels Group המייצגת בין היתר את המותגים "קראון פלזה" ו"הולידיי אין".

תוכלו להנות מחופשה משפחתית מושלמת באחד מתשעה בתי המלון בפריסה ארצית מושלמת הכוללים בס"ה 2,105 חדרים:
מלונות קראון - בתל אביב, ירושלים, ים המלח ואילת
מלונות הולידיי אין - בטבריה, אשקלון, חיפה ואילת.
בתחילת 2008 מתכננת החברה לפתוח מלון עסקים יוקרתי נוסף בתל אביב Crowne Plaza City Center.
המלון יתפרס על פני 13 קומות במגדל המרובע הנבנה במתחם עזריאלי ויכלול 272 חדרים גדולים ומאובזרים לאנשי העסקים.
המלון יכלול את כל הציוד הנדרש לעסקים לרבות אולמות וחדרי כינוסים .

בנוסף בבעלות החברה אתר חמי טבריה ספא ופארק האטרקציות "עיר המלכים" באילת :
מרכז הבריאות והנופש " חמי טבריה ספא" - אתר נופש לטיפולי בריאות אלטרנטיביים מהמובילים בעולם ובו 17 מעיינות מים מינרלים טבעיים בעלי תכונות ריפוי ייחודיות ובלעדיות לחמי טבריה. האתר מושך אליו מידי שנה אלפי מבקרים.

פארק האטרקציות "עיר המלכים" באילת, בשיתוף עם חברת "אלרן" וקבוצת "ז'ול ורן". פארק חוויתי ומהנה לכל המשפחה, המבוסס על סיפורי התנ"ך, הכולל 4 אטרקציות מרכזיות: מערת התנ"ך, מערת החוכמה, שייט חוויתי וסרט תלת מימדי, בשילוב פעילויות רבות נוספות לחוויה בלתי נשכחת.

כמו כן, מנהלת החברה את בית הספר למלונאות "מכללת הולידיי אין" בטבריה, העוסק בהכשרת עובדים בשלל נושאים מתחום התיירות ובטיפוח המקצוענות המלונאית.
בית הספר פועל זו השנה התשיעית בשיתוף משרד העבודה והרווחה ומשרד התיירות ובניהולה של חברת מלונות אפריקה ישראל.
במכללה לומדים מידי שנה 400 סטודנטים במגוון מסלולי לימוד : מינהל מלונאות, אומנות הבישול, קונדיטאות, ניהול משק ועוד.

פעילות בינלאומית
החברה מנהלת את מלון "Plaza Spa Hotels" הממוקם בעיר קיסלובודסק אשר בצפון קאווקאז, רוסיה.
המלון נמצא בבעלות החברה ויזם מקומי (50:50).
מלון "Plaza Spa Hotels" כולל 312 חדרים, 68 חדרי טיפולים ושטחים ציבוריים נרחבים. המלון מספק שירותי אירוח ומרפא (סנטוריום) בעיקר לתושבי מדינות חבר העמים.

לאחרונה רכשה החברה והינה מנהלת, מלון עסקים בגרמניה בעיר שטוטגרט, הכולל 114 חדרים ומרכז כנסים משוכלל.
במחצית שנת 2008 צפויה החברה לפתוח מלון עסקים בן 155 חדרים במרכז העיר מוסקבה.
כמו כן נמצאת החברה בשלבי הקמה של שני בתי מלון נוספים בעי קיסלובודסק:
- מלון ספא מפואר ברמת 7 כוכבים, בן 60 חדרים בשטח כולל של כ-9,000 מ"ר.
- מלון ברמה של 3-4 כוכבים בן כ-450 חדרים וספא בשטח כולל של כ-40,000 מ"ר.
מנכ"ל החברה משנת 2003 הוא אריאל קפון.
משרדי ההנהלה ממוקמים בקניון הסביונים ביהוד.
החברה מעסיקה כ- 1500 עובדים, ומשרתת למעלה ממליון לקוחות בשנה.

קצת היסטוריה
"מלונות אפריקה ישראל" נוסדה בעקבות חזון ואמונה בדבר חשיבותו של ענף התיירות בכלכלת ישראל וזיהוי הפוטנציאל המסחרי הטמון במרכזיותו הגוברת של "זמן הפנאי" בארץ ובעולם.

כוחה וניסיונה של אפריקה ישראל בתחומי הנדל"ן, השירותים והמסחר, מצד אחד, וההחלטה על הסכם זכיינות עם רשת מלונאית עולמית מובילה בעלת ידע רב, סטנדרטים גבוהים ומוניטין, מצד שני – הם שהפכו את החברה לסיפור הצלחה, כבר מימיה הראשונים.

בתחילת הדרך כללה הרשת את המלון והמרחצאות בטבריה, מלון בתל-אביב, באילת ובירושלים. בעשור האחרון הצטרפו המלונות בחיפה, באשקלון, בים המלח ומלון אקספרס ביט באילת הכוללים יחדיו כאלפיים מאה חדרים. החברה הפכה להיות בשנים האחרונות אחת החברות המובילות בתחום ניהול בתי המלון ומתקני הנופש, תוך שימת דגש על איכות השירות, שימוש בקידמת טכנולוגיה, והתפתחות מסחרית בילאומית.

רשת עולמית
חברת מלונות אפריקה ישראל הינה בעלת הזיכיון להפעלה בישראל של 2 מותגי מלונאות בינלאומיים מהגדולים בעולם: "קראון פלזה" ו"הולידיי אין" הידועים בסטנדרט השירות הגבוה שלהם. הרשת העולמית מונה יותר מ- 3000 מלונות ברחבי העולם, והיא היום מותג המלונאות המוכר ביותר בעולם.
המותג הולידיי אין מייצג חופשה נוחה ולא יקרה, בה הלקוח מקבל תמורה הולמת לכספו בהתארחו בכל מקום בסטנדרטים אחידים ומוכרים.
המותג קראון פלזה הוא מותג היוקרה של הרשת.
המותג הולידיי אין אקספרס מותג ברמה של מלונית (מוטל). מלונות אלו מציעים לינה וארוחת בוקר בלבדבסגנון של חופשה צעירה.

סטנדרטים בינלאומיים
כחלק מרשת בינלאומית מובילה, מקיימת הרשת סטנדרטים גבוהים של שירות בכל מלונותיה. סטנדרטים אלו מהווים חלק מן המחויבות של הרשת למותגים הבינלאומיים שהיא מנהלת, והם מתקיימים בזכותם של כ-1,500 עובדים ומנהלים מהמצוינים בתחום.
במסגרת ההקפדה על מקצוענות מלונאית עוברים עובדי החברה הדרכות והכשרות, פורומים מקצועיים ועתודות מנהלים וכן פעילויות רווחה רבות. כל אלה מעצבים את הרמה הגבוהה של המשאב האנושי.

איכות השירות
איכות השירות הנו אחד מעמודי התווך של הרשת ולכן, על מנת להבטיח שירות מצוין נכתבה אמנת איכות שירות רשתית, עליה חתומים העובדים והמנהלים. ההתחייבות מבוססת על שלושה עקרונות הכוללים: מקצוענות מלונאית, התייחסות אישית ותפיסה עסקית.

תקשורת וטכנולוגיה
הרשת מקפידה להוביל בכל החזיתות, ובכלל זה בהטמעת יישומי תקשורת וטכנולוגיה מתקדמת בכל פעילותיה, בתפעול, בשירות ובשיווק. לצורך זה, נבנה מרכז הזמנות רשתי המצויד במיטב האמצעים להבטיח שירות מהיר ואפקטיבי, במלונות הרשת ניתנים שירותי תקשורת סלולארית לשימושם של אנשי עסקים, מותקנות עמדות אינטרנט בלובי ובמרכזי עסקים במלון, ועוד. כמו כן, נהנים לקוחותינו מאתר איטרנט מתקדם, המספק היכרות חוויתית עם מלונות הרשת, ומאפשר ביצוע הזמנות ONLINE באופן ידידותי ומהיר במספר שפות.

התמקדות בלקוחות העסקיים
ארבעת המלונות העיסקיים של הרשת : קראון פלזה תל אביב, קראון פלזה ירושלים, הולידיי אין חיפה והולידיי אין אשקלון, מציעים מבחר של שרותים ללקוחות עסקיים, לרבות אינטרנט אלחוטי מהיר (WIFI), טרקלין עסקים פתוח 24 שעות ביממה, חדרי ישיבות ואולמות לכנסים עם ציוד משוכלל ועוד. כל זאת בנוסף לבידור, מבחר עשיר של מסעדות גורמה, מועדוני בריאות וספא.

גישה שיווקית
החלוקה למותגים שונים מאפשרת לתשעת בתי המלון של הרשת להציע אפשרויות חופשה המותאמות לצרכי כל לקוח : חופשה זוגית, חופשה משפחתית וחופשה עסקית .
בנוסף מנהלת החברה שני מועדוני לקוחות :
המועדון הבינלאומי Priority Club המנוהל על ידי Intercontinental Hotels & Resorts ומועדון B4 - מועדון הלקוחות הישראלי, שניהם מקנים הטבות והנחות לאורחי המלונות בארץ ומאפשרים צבירת נקודות.

תרומה לקהילה
לצד העשייה היום יומית מקפידה הרשת לעשות גם למען הקהילה, לתת לזולת ולמלא את הנשמה. לפני שנה התגייסה הרשת לסייע לתושבי הצפון בזמן המלחמה, ואירחה עשרות משפחות במלונותיה ברחבי הארץ, ללא תשלום. כמו כן אימצה הרשת את קהילת כוחות החילוץ וההצלה - הכבאים, ומארגנת עבור מאות הכבאים שסייעו לצד הלחימה בצפון, ארוע הצדעה ויום כיף בהולידיי אין טבריה ואתר המרחצאות והספא "חמי טבריה ". בנוסף, לאורך השנה כולה תורמת הרשת לארגונים שונים ונענית לפניות רבות, ופותחת את מלונותיה לאורחים רבים.